Інформація про школу

 
T.Кузько з працівниками інтернату
КССМШ ім. М.В. Лисенка.

КССМШ ім. М. В. Лисенка розмістилась у мальовничому Сирецькому парку Києва на площі 4,5 гектарів. Має два триповерхових корпуси площею до 4 тис. кв. м. Навчальні корпуси мають 80 класів, 30 приміщень для індивідуальних занять, спортивний зал.

КССМШ ім. М.В. Лисенка - це також навчальний заклад, у якому навчаються і проживають в інтернаті талановиті діти з усієї України, а за останні 2 роки - з Китаю, Південної Кореї. Інтернат -це чотириповерховий спальний корпус площею 2,5 тис. кв. м.. Для учнів інтернату діє власна їдальня на 375 місць. Харчування чотириразове, безкоштовне. Створити для дітей атмосферу домашнього затишку - це завдання працівників інтернату. З приходом на посаду старшого вихователя інтернату Тетяни Кузько зроблено дуже багато для того, щоб діти відчували увагу і піклування. За ініціативою Т. Кузько облаштовано кімнати, у яких проживають учні, кімнати самопідготовки та відпочинку, закуплено нові меблі. Дітей вчать жити самостійно в нових побутових умовах. Цікаво проводять вони і свій вільний час. З вихователями відвідують концерти, театри, музеї. Організовують цікаві вечори у приміщенні інтернату. Допомагають старшому вихователю у реалізації всіх цікавих починань вихователі: Наталія Муха, Лариса Гугля, Світлана Костенко, Надія Васильєва, Світлана Зайцева, Леся Шапоренко, Наталія Бегма, Наталія Яворська, Наталія Єсауленко, Алла Дмітрієнко. Професійну допомогу учням молодших класів інтернату надає педагог-репетитор Антоніна Казанцева.

 
Затишна кімната в інтернаті школи.

У приміщенні інтернату функціонує медичний кабінет. З любов" ю його облаштувала медична сестра Серафима Григоренко. Там учні школи можуть своєчасно отримати першу медичну допомогу і пораду спеціаліста. Учням школи своєчасно роблять всі необхідні щеплення, направляють на консультації до відповідних фахівців.


 
Л. Лагдищук - заступник директора з адміністративно-господарчих питань.
L. Lagdyshchuk - deputy director of adminiatrative and house-hold work.

25 років незмінним заступником директора з господарчої роботи працює у школі Людмила Лагдищук. Жодна проблема ніколи не залишається поза увагою цієї чуйної, відповідальної і відданої справі людини. Постійно проводяться ремонти навчальних приміщень, оновлюється матеріальна база школи. Охайно і доглянуто виглядає подвір'я. Надзвичайно велика увага приділена оснащенню інтернату, їдальні, відремонтовано спортивний зал школи. Весь літній період, коли школа відпочиває, господарча частина під керівництвом Л. Лагдищук готується до початку нового навчального року. Коли господарча робота ведеться на відповідному рівні, то і творчий навчальний процес приречений на успіх.


Важливу ланку в адміністративній діяльності школи займає робота економістів. Планування бюджету, своєчасна виплата заробітної плати, фінансові звіти, перерахунки, відповідно до діючого законодавства, і багато інших обов"язків входять в коло діяльності високопрофесійного головного бухгалтера Валентини Дженкової.

Не дивлячись на свою багаторічну історію, школа є на сьогодні навчальним закладом нового типу, в якому гармонійно поєднуються традиції і сучасні методики викладання, високий потенціал викладачів і обдарованість учнів. Школа сьогодні - є центральною на Україні. Пройшовши 70-річний шлях становлення і розвитку, вона перетворилась на центр фахової музичної освіти не тільки в Україні, але й за її межами достойно стверджуючи славу вітчизняної музичної культури та примножуючи її традиції. Юні музиканти, які сьогодні щодня заповнюють шкільні аудиторії - майбутнє культури незалежної України. Вони є втіленням наших надій на майбутнє - носіями культурних надбань України в двадцять першому столітті. Саме серед цієї талановитої молоді є ті, кому належить продовжити творчість корифеїв європейського музичного мистецтва. Але вже сьогодні видно, що це відповідальне завдання вони успішно виконають.   
Ф. Бондар - настройщик клавішних інструментів школи,
F. Bonder - tuner of the keyboard instruments of school.
E. Кобилянський - завідувач майстернею no ремонту музичних інструментів,
майстер - реставратор струнно-смичкових інструментів. Е. Kobylyansky - the head of the workshop on the repairing of musical instruments,
master-restorer of the stringed instruments.


* * *